Inna mentalność? Sukces?

Często słyszałem, że ludzie w innych miejscach świata różnią się od naszej polskiej. Jak to się ma do USA? Jakie są moje wnioski po ponad pół roku spędzonym za oceanem? 

Bardzo zróżnicowane społeczeństwo. Ciężko mi nawet powiedzieć ile różnych narodowości spotkałem, ile historii, akcentów i podejścia do życia. Jednak wszyscy są w USA w większości z jednego powodu. Możliwości. Podejście jest takie, że jeśli Ci się chce to możesz osiągnąć sukces. Nikt Ci w tym nie będzie zbytnio przeszkadzał. Wręcz przeciwnie, ludzie Ci pomogą. 

Rób to co lubisz, goń za swoimi marzeniami. Trochę to tutaj kosztuje, to też prawda. Jednak podejście jest nastawione na sukces indywidualny. 

Dla każdego sukces znaczy coś innego. Ważne, by tą swoją definicje sukcesu ogarnąć i lecieć w tym kierunku. Szukaj ludzi dookoła siebie, którzy mogą Ci pomóc. Nie szukaj wymówek. Rób to co możesz, w warunkach jakie masz. 

Moja definicja sukcesu częściowo składa się także z poznawania nowych ludzi, miejsc i generalnie, wychodzenia ze strefy komfortu. Dlatego też spodziewajcie się kolejnych postów prosto z USA. 🇺🇸

Jeśli interesujesz się szeroko rozumianym sukcesem, piszę też o tym w I’mpossible. Książka dostępna na www.highlander.net.pl

Trzymajcie się! ❤️

Michał

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeciętny dzień studenta-sportowca w USA?

16 kwietnia 2023

Podróże kształcą?

16 kwietnia 2023

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *