O czym jest I’mpossible?

Nie przepadam zbytnio za określeniem poradnik. Jeżeli miałbym powiedzieć czym jest ta książka to powiedziałbym – przewodnik.  

Wierzę, że znając dosłownie pare mechanizmów w umyśle jesteś w stanie zapanować nad swoimi zachowaniami, emocjami, a w konsekwencji decyzjami. To one przecież definiują to, jak wygląda nasze życie! Celem napisania tej pozycji było m.in. właśnie pokazanie, jak w prosty sposób dokonać zmian, które mogą wpłynąć na naszą przyszłość!

Uważam, że aby zacząć działania na większą skalę, przed podjęciem odważnych działań powinniśmy skupić się na sobie i swojej głowie. 

Pierwsza część I’mpossible jest poświęcona w całości Twojemu wnętrzu. Tutaj na nowo dowiesz się kim naprawdę jesteś. Pomogę Ci w świadomym budowaniu swojej osobowości. W końcu zrozumiesz dlaczego jesteś jaki jesteś, dlaczego czasami żałujesz swoich zachowań oraz po co i jak zapanować nad swoimi emocjami. To tutaj znajdziesz fundamenty Twojego przyszłego sukcesu. 

Jeżeli już opanuje się podstawową wiedzę, przydałoby się zacząć działać, prawda? Tylko jak? W Osobistym mistrzostwie poznasz metody zarządzania swoim czasem, ustalania celów, a także cechy charakteru bez których daleko nie zajdziesz. 

Osiągnięcie celu, a przynajmniej wielu z nich wiąże się z tym, że mamy do czynienia z innymi ludźmi. Tak niestety 🙂

Oczywiście żartuję, jeżeli chcesz zrobić coś szybko to zrób to sam, jednak gdy chcesz zajść daleko to poszukaj pomocy u zaufanych osób. Zwycięstwo społeczne to część, po której mam nadzieję – poprawisz jakość relacji z bliskimi, przyjaciółmi i nauczysz się o nie dbać.  

Nie kupujesz kota w worku, całą tą wiedzę przetestowałem na sobie. Jestem praktykiem, nie piszę o czymś czego nie stosuję lub w co nie wierzę. Ta wiedza zmieniła moje życie. 

Książki już są

21 lutego 2020

OPINIA INNYCH?

21 lutego 2020